П`ятниця
22 Вересень 17
13:31
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Котелевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Головна Реєстрація Вхід
Шкільний парламент »
Зміст сайту школи

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Склад шкільного праламенту:

Склад Шкільного парламенту

2017-2018 навчальний рік

Заморей Юлія  – Президент школи, президент 10 класу

Фесак Віталіна  – президент 5 класу

Пономаренко Софія – президент 6 класу

Ходовіцька Карина – президент 7 класу

Григоренко Єлизавета  – президент 8 класу

Шахун Софія  – президент 9 класу

Єщенко Вікторія – президент 11 класу

 

 

 

Віце-президенти класів

5 клас –  Безпалько Артем

6 клас –  Салашна Вікторія

7 клас –  Арутюнян Анжеліка

8 клас –  Безкаравайна Тетяна

9 клас –  Троцька  Юлія

10 клас – Дума Євгеній

11 клас –  Костюк Олена

 

Відповідальні за відвідування

5 клас – Коваленко Катерина

6 клас – Грушін Вячеслав, Ярошенко Дмитро

7 клас – Вилупко Яна

8 клас – Грибінник Вікторія

9 клас –  Грушіня Дарія

10 клас – Заморей Юлія

11 клас – Єщенко Вікторія

Відповідальні за харчування

5 клас   –  Крикливець Денис

6 клас   –  Єщенко Світлана, Мяло Ярослав

7 клас   –  Добош Григорій

8 клас   –  Лисенко Артем

9 клас   –  Забашта Станіслав

10 клас –  Кашуба Денис

11 клас –  Костюк Олена

Відповідальні за озеленення

5 клас –  Гриб Єлизавета, Сердюк Діана

6 клас –  Грибінник Карина, Петрова Анастасія, Гудько Максим

7 клас –  Петрова Валентина, Гриценко Олексій

8 клас –  Лаврук Поліна

9 клас –  Онуфриєнко Вероніка, Попова Віолетта, Радецька Олена

10 клас – Заморей Юлія

11 клас – Костюк Олена

Відповідальні за чергування по школі

7 клас –  Ходовіцька Карина

8 клас –  Вернигора Валентин

9 клас –  Гетьманенко Євгеній

10 клас – Красавцев Аркадій

11 клас – Лисенко Анна

Відповідальні за збереження підручників

5 клас –   Борщ Ростислав, Трикашний Юрій

6 клас –   Дрижирук Павло, Гриб Тамара, Коросташова Христина

7 клас –   Гриценко Денис, Микоряк Світлана

8 клас –   Дудченко Ліана, Кудим Наталія, Левадна Христина

9  клас –  Головко Ангеліна

10 клас – Гризодуб Віталій

11 клас –  Лисенко Анна

Учні, які проводять тематичне інформування

5 клас – Фесак Віталіна

6 клас – Пономаренко Софія

7 клас –  Ходовіцька Карина

8 клас –  Животовський Денис, Якубенко Віталіна, Арутюнян Альберт

9 клас –  Гриценко Олена

10 клас – Кушка Михайло

11 клас – Єщенко Вікторія

 

Навчальний департамент

5 клас –  Зінченко Владислав

6 клас –  Заруцька Анастасія, Рудик Діана

7 клас –  Микоряк Світлана

8 клас –  Коросташова Катерина

9 клас –  Асулова Дарія

10 клас – Дума Євгеній

11 клас – Єщенко Вікторія

Департамент дисципліни та порядку

5 клас –  Головко Анастасія, Старокожко Артем

6 клас –  Заруцька Карина, Цонинець Маргарита, Хоменко Неля

7 клас –  Арутюнян Анжеліка, Вилупко Яна

8 клас –  Євтушенко Тетяна

9 клас –  Касян Станіслав

10 клас – Кривобік Віталій

11 клас – Лисенко Анна

Творчий департамент

5 клас –  Гребенюк Софія, Рудик Юлія, Шикало Захар

6 клас –  Долинська Діана, Старокожко Софія, Товма Вікторія

7 клас – Шевченко Анна, Лисенко Олександр

8 клас –  Безкаравайна Тетяна, Григоренко Єлизавета, Дзюба Максим

9 клас –  Безпалько Дмитро, Близнюк Олександр, Старокожко Вікторія, Сутулін Олександр

10 клас –  Кушка Михайло, Гризодуб Віталій

11 клас – Костюк Олена, Шепель Роман

 

Господарський департамент

5 клас –  Якубенко Олександр, Подвігін Данило, Поганов Олеександр, Вакеринець Максим, Луговий Володимир

6 клас – Кудим Діана, Минець Альона, Пшеничний Максим

7 клас – Кухновець Владислав, Філоненко Артем

8 клас – Коросташов Володимир, Кротенко Володимир, Салашний Віталій

9 клас – Толсопятов Олексій, Ткаченко Богдан, Дрижирук Ігор, Лебідь Євген,

10 клас –  Пуковський Єгор

10 клас –  Медведєв Володимир

Департамент спорту і туризму

5 клас –  Лясов Максим, Юр’єв Максим

6 клас –  Гирченко Віктор, Луговий Ярослав, Маудза Олександр

7 клас –  Дурняк Сергій, Красавцев Арсен

8 клас – Дзюба Максим, Щиченко Олександра

9 клас – Білецька Дарія, Безсмертний Дмитро, Наливайко Анатолій

10 клас –  Кривобік Віталій

11клас –   Медведєв Володимир, Шепель Роман 

 
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Пошук

Друзі сайту

Котелевський РМК

Котелевська Гімназія №1

Котелевська ЗОШ №4


Педпреса

МОН


Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz