Неділя
19 Листопад 17
21:36
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Котелевська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
Головна Реєстрація Вхід
Зміст сайту школи

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2017 » Травень » 22 » Ми надія твоя , Україно!
13:24
Ми надія твоя , Україно!

    Свято великої шкільної родини об’єднало учнів, вчителів, батьків  на підсумкових загальношкільних зборах.  «Майбутнє твориться сьогодні» – з такими словами розпочали ведучі  захід. А потім відбулася церемонія нагородження, вшанування  переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначено найкращих учнів, які гідно представляють школу на шкільних, районних,обласних предметних олімпіадах та конкурсах, активні в шкільному житті:

 Єщенко Вікторія (11 клас) – номінація «Науковець року»;

 

Кривобік Віталій ( 10 клас), Троцька Юлія ( 9 клас)   – номінація «Відкриття року»;

Дума Євген ( 10 клас) – номінація «Знавець математичних дисциплін»;

Шерстобітов Даніїл, Товма Ангеліна ( 9 клас) – номінація «Золоті руки»

Шахун Софія ( 9 клас) – номінація «Знавець рідної мови»

Сутулін Олександр ( 9 клас)  - номінація «Знавець інформаційних технологій»;

Старокожко Софія( 6 клас)  - номінація «Юний знавець літератури»;

Вернигора Валентин ( 8 клас) – номінація «Ерудит року»;

Пономаренко Софія ( 6 клас) – номінація «Золоте перо», «Найкращий читач»;

         Коросташова Наталія, Пилипенко Карина, Сідько Ярослава ( 2 клас) – номінація «Юний декламатор»;

        Шерстобітова Вікторія( 4 клас) – номінація «Юний талант»;

         Фесак Віталіна ( 5 клас)  - номінація «Надія школи»;

        Долинська Діана ( 6 лас), Салашний Віталій, Безкаравайна Тетяна ( 8 клас) – номінація «Золотий голос»;

       Щербань Карина ( 2 клас),Салашна Вікторія ( 6 клас) – номінація «Художник року»;

       Вилупко Яна ( 7 клас) – номінація «Найкращий читач»;

 Близнюк Олександр ( 9 клас), Григоренко Єлизавета( 8 клас)  - номінація «Активіст року»;

    Животовський Денис ( 8 клас) – номінація «Гуморист року»;

    Кашуба Денис ( 10 клас) – номінація «Спортсмен року»;

    Безпалько Дмитро ( 9 клас) – номінація «Еколог року».

Серед колективів відзначено: танцювальні колективи: «Джерельце» ( 2 клас), «Однокласники»( 8 клас), інструментальний ансамбль та агітбригада «Горицвіт».

Переможцем номінації «Клас року» став  6 клас.

 Змістовну концертну програму підготувала педагог-організатор Сутуліна І.В.

То ж побажаємо і в наступному році  і надалі  примножувати  славу Котелевської другої школи!

 

 

Переглядів: 48 | Додав: школа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Пошук

Друзі сайту

Котелевський РМК

Котелевська Гімназія №1

Котелевська ЗОШ №4


Педпреса

МОН


Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz