Склад Шкільного парламенту
2017-2018 навчальний рік
Заморей Юлія – президент Шкільного парламенту, президент 11 класу
Божко Карина – президент 5 класу
Фесак Віталіна – президент 6 класу
Пономаренко Софія – президент 7 класу
Олефір Таїсія – президент 8 класу
Григоренко Єлизавета – президент 9 класу
Асулова Дарина – президент 10 класу
Віце-президенти класів
5 клас – Ситченко Владислав
6 клас – Головко Анастасія
7 клас – Луговий Ярослав
8 клас – Вилупко Яна
9 клас – Безкаравайна Тетяна
10 клас – Білецька Дарія
11 клас – Дума Євгеній
Відповідальні за відвідування
5 клас – Морозова Надія, Митько Назарій
6 клас – Коваленко Катерина
7 клас – Грушін Вячеслав, Ярошенко Дмитро
8 клас – Ходовіцька Карина
9 клас – Кудим Наталія
10 клас – Онуфрієнко Вероніка
11 клас – Заморей Юлія
Відповідальні за харчування
5 клас – Самойлович Єлизавета
6 клас – Старокожко Артем
7 клас – Коросташова Христина, Мяло Ярослав
8 клас – Микоряк Світлана
9 клас – Забашта Станіслав
10 клас – Грушіна Дарія
11 клас – Кашуба Денис
Відповідальні за озеленення
5 клас – Медведєва Анна, Міняйло Валентин
6 клас – Гриб Єлизавета, Сердюк Діана, Тараненко Марина
7 клас – Гудько Максим, Кудим Діана
8 клас – Гриценко Олексій
9 клас – Коросташова Катерина
10 клас – Головко Ангеліна
11 клас – Заморей Юлія
Відповідальні за чергування по школі
7 клас – Заруцька Анастасія
8 клас – Нестерчук Максим
9 клас – Вернигора Валентин
10 клас – Безпалько Дмитро
11 клас – Кривобік Віталій
Відповідальні за збереження підручників
5 клас – Вилупко Анастасія, Шевченко Ігор
6 клас – Борщ Ростислав
7 клас – Заруцька Карина, Хоменко Неля
8 клас – Добош Григорій
9 клас – Євтушенко Тетяна, Давидов Деніс, Грибінник Лариса
10 клас – Головко Ангеліна
11 клас – Гризодуб Віталій
Учні, які проводять тематичне інформування
5 клас – Ситченко Владислав
6 клас – Фесак Віталіна
7 клас – Салашна Вікторія, Дрижирук Павло
8 клас – Вилупко Яна
9 клас – Арутюнян Альберт, Кондряк Микола, Лаврук Поліна
10 клас – Шахун Софія
11 клас – Кушка Михайло
Навчальний департамент
5 клас – Дяденко Максим, Пономаренко Антон
6 клас – Таран Марина
7 клас – Грибінник Карина, Єщенко Світлана
8 клас – Олефір Таїсія
9 клас – Коросташова Катерина
10 клас – Асулова Дарія
11 клас – Дума Євгеній
Департамент дисципліни та порядку
5 клас – Самойлович Єлизавета, Чепурний Артем
6 клас – Зінченко Владислав
7 клас – Рудик Діана, Цонинець Маргарита
8 клас – Кухновець Владислав, Філоненко Артем
9 клас – Коросташова Катерина
10 клас – Близнюк Олександр
11 клас – Кривобік Віталій
Творчий департамент
5 клас – Шерстобітова Вікторія, Морозова Надія, Міняйло Валентин,
Дяденко Максим
6 клас – Гребенюк Софія, Рудик Юлія, Шикало Захар
7 клас – Долинська Діана, Старокожко Софія
8 клас – Шевченко Анна
9 клас – Григоренко Єлизавета
10 клас – Шахун Софія
11 клас – Гризодуб Віталій, Кушка Михайло
Господарський департамент
5 клас – Медведєва Анна, Митько Назар, Якубенко Віктор
6 клас – Луговий Володимир, Поганов Олександр, Подвігін Данило
7 клас – Гирченко Віктор, Минець Альона
8 клас – Петрова Валентина
9 клас – Животовський Денис, Коросташов Володимир, Кротенко Володимир
10 клас – Дрижирук Ігор
11 клас – Кашуба Денис
Департамент спорту і туризму
5 клас – Грибінник Владислав, Коросташов Дмитро, Медведєва Анна,
Ткаченко Артем
6 клас – Вакеринець Максим, Лясов Максим, Трикашний Юрій, Юр’єв Максим
7 клас – Маудза Олександр, Товма Вікторія
8 клас – Красавцев Арсен
9 клас – Дзюба Максим, Щиченко Олександра, Салашний Віталій
10 клас – Безпалько Дмитро
11клас – Кушка Михайло